Sipariş Tel : 0 850 833 49 39 - 0 552 282 18 81 - 0 536 712 55 53 - 0 536 712 55 54

Firma Ödül ve Katılımlarımız

HER SEKTÖRDEN KONUKLAR: Futbolu Futbol Yapan Tüm Aktörler

FIFEX’de tekstil üreticilerinden stadyum inşaat firmalarına, teknik direktörlerden sağlık çalışanlarına ve hakemlere kadar futbola gönül vermiş ve futbol için çalışan birbirinden önemli katılımcılar buluşuyor, iş geliştirmenin yanı sıra önemli bir bilgi aktarımı ortamı yaratılıyor.

FIFEX FUTBOL ENDÜSTRİSİ ÖDÜL TÖRENİ

Futbol endüstrisinde alanının en iyisi olan markalar, kurumlar ve kişiler basın mensupları eşliğindeki görkemli ödül töreninde farklı kategorilerdeki prestijli ödüller ile ödüllendiriliyor. Endüstrinin tüm ilgisinin FIFEX’de olacağı bu organizasyonda sektörünün en iyilerinin yıldızı bir kez daha parlıyor

FARKLI AKTÖRLERLE SÜREKLİ GELİŞEN BİR SEKTÖR

Türkiye’de futbol ekonomisi farklı isimlerin, farklı firmaların ve farklı sektörlerin de sahneye çıkmasıyla her geçen yıl biraz daha büyüyor. Sponsorluk yatırımlarından inşaata, sağlıktan tekstile ve yayınlara kadar çok geniş bir alanda kendine yer bulan bu ekonomi Türkiye’ye istihdam ve kalkınma, firmalara ise yeni iş ağları olarak geri dönüyor. Ülkemizde bir spor olmanın üstüne çoktan çıkmış olan futbol, endüstrisi ve ekonomisiyle gelişime her daim açık, geleceği de çok parlak.